eleminim

Fati i Ervis Martinajt, Hoxha: E tradhtuan, e rrëmbyen dhe e eleminuan

Gazetari Artan Hoxha tha në një intervistë për Euronews Albania se 100 ditëshi që kryeministri Rama dha si ultimatum për të...

Kush është i interesuar për eleminimin e Ervis Martinajt? Gazetari jep detaje

Gazetari Eni Ferhati thotë se i shumëkërkuari, Ervis Martinaj ka pasur tre konflikte të hapura. Në emisionin "Review" në Euronews Albania, Ferhati...

Eleminimi i Spanjës nga Kupa e Botës, shkarkohet Luis Enrike

Eleminimi nga Kupa e Botës nuk është përtypur lehtë në Spanjë, aty ku njoftohet se Federata e Futbollit ka shkarkuar trajnerin...

Eleminimi i Gjermanisë, Hansi Flick: 20 minutat kundër Japonisë ishin vendimtare

Trajneri gjerman, Hansi Flick ka shprehur zhgënjimin e tij për eleminimin e Gjermanisë nga Kupa e Botës, që në fazën e...

Fitorja ndaj Kosta Rikës nuk mjafton, Gjermania eliminohet nga Kupa e Botës

Pavarësisht fitores 2-4 ndaj Kosta Rikës, Gjermania është eliminuar nga Kupa e Botës. Kjo edhe për shkak triumfit të Japonisë ndaj Spanjës...

Vis Martinaj mund të jetë eleminuar, sipas ekspertit

Eksperti i kriminalistikës, Artan Rexhepi thotë se ekziston mundësia që Vis Martinaj mund të jetë eleminuar. Sipas tij, materialet po serviren me...