Përplasje

Arrestohet 20-vjeçari i dehur në Elbasan, u përplas me murin e shtëpisë

Një 20-vjeçar i cili po drejtonte mjetin e tij në gjendje të dehur është arrestuar nga policia në Elbasan. Ai përplasi murin...

VIDEO| Serbët sulmojnë me gurë policinë, momenti kur plasin të shtënat në Zveçan

Në një video të siguruar nga gazetari i Euronews Albania, Kosovë Gjoci duket përplasja e forcave të KFOR-it me protestuesit serbë...

Përplaset makina me trajlerin në Qafë Thanë, një viktimë

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur pasditen e së martës në Qafë Thanë. Viktima është një shtetas i huaj. Sipas informacioneve...

5-vjeçari përplas me biçikletë një të moshuar, humb jetën 87-vjeçarja

Një fëmijë i cili po mësonte biçikletën përplasi një të moshuar në Milano duke i shkaktuar vdekjen. 5-vjeçari dhe 87-vjeçarja po ecnin...

Makina përplaset me motorin në Durrës, 1 i plagosur

Një makinë ka përplasur një motor në Durrës. Si pasojë shoferi i motomjetit është lënduar dhe ndodhet në spital nën kujdesin...

Rama-Berisha “përplasen” me podkaste| Beteja jo më vetëm në parlament

Përballjet politike mes Sali Berishës dhe Edi Ramës nuk do t’i shohim më vetëm në parlament, përmes akuzave politike, betejave zgjedhore...

Trajneri përplaset me gazetarin, Troisi: Duhet të mësosh më shumë

Diego Longo është trajneri i ri i Flamurtarit, ndërsa parardhësi i tij Marcelo Troisi nuk mundi të përmbushte synimet e klubit. Braziliani...

“Më vjen turp që jam gjallë”, shpërthen 19-vjeçarja pas aksidentit tragjik në Greqi

19-vjeçarja Vasiliki, studentja e fizioterapisë, e cila po udhëtonte me të dashurin e saj në trenin që u përplas me një...

Ishte në vagonin e ‘vdekjes’, flet e reja greke: Mirënjohëse forcave të mbinatyrshme

Evdokia Tsagli, ish-konkurrente e Big Brother në Greqi, ishte një nga fatlumet që i shpëtoi përplasjes së trenave në afërsi të Larisës. Ajo...

Përplasen dy avionë ushtarakë në Romë, humbin jetën pilotët

Dy avionë ushtarakë u përplasën gjatë fluturimit pranë Guidonia Monte Celio, një qendër në periferi të Romës. Mediat italiane bëjnë me dije...

Pamje të rënda| Sherr masiv mes adoleshentëve në Ksamil

Disa adoleshentë në Ksamil janë përplasur fizikisht në qytetin bregdetar. Pamjet e rënda publikuar në rrjetin social TikTok tregojnë disa djem me...

VIDEO| “Shtypet” automjeti, BMW përplaset me makinën e policisë

Një aksident ka ndodhur rreth orës 06:00 të së enjtes te kryqëzimi mes rrugës “Vasil Shanto” dhe “21 dhjetori”. Një automjet i...

Nisin përplasjet me policinë, protestuesit tentojnë të hyjnë në ambientet e Kuvendit

Është tensionuar situata në ambientet e jashtme të parlamentit, ku po mbahet protesta e thirrur nga opozita. Pas hedhjes së tymuesve në...

U përplas nga makina, humb jetën 35-vjeçarja në Durrës

Një grua rreth 35 vjeç, ende e paidentifikuar është përplasur për vdekje nga makina në Durrës. Shoferi është shtetasi K. G., 24...

“Silleni tradhtarin e korruptuar”- Zhupa: Pa ardhur Rama s’ka seancë Kuvendi normale

Përplasje të ashpra mes deputetëve të opozitës dhe maxhorancës u shënuan edhe këtë të enjte në parlament. Ishin deputetët e PD-së, mbështetës...

VIDEO| Përplasen 3 automjete në Lezhë, makina përmbyset mbi trotuar

3 makina janë përplasur në lagjen "Gurra" në qytet Lezhë. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi  i njërit prej automjeteve shtetasi B. M....