personi

EMRI| Kush është 39-vjeçari që u arrestua nga SPAK për blerje votash

Një person në Kavajë është arrestuar me urdhër të SPAK nën akuzën e korrupsionit aktiv në zgjedhje. Klodian Kapidani, 39 vjeç me...

FNSH “rrethon” Vlorën, kontrolle në banesën e personit të rrezikshëm. Kapen mijëra €

Forca e Posaçme Operacionale dhe disa grupe të FNSh-së, kanë zbarkuar këtë të shtunë në qytetin e Vlorës, ku kanë kryer...

“Ma kanë thënë burime të besueshme”- Berisha: Kush i kërkoi Ramës të zhdukej

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha, mbajti këtë të hënë një deklaratë për media, ku nga selia e PD-së komentoi mungesën...

Berisha: Ja kush është personi që i dha McGonigal 225 mijë dollarë në emër të Ramës

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha tha se kryeministri Edi Rama i ka dorëzuar ish-zyrtarit të kundërzbulimit të FBI-së, Charles McGonigal...