vjedhje

Vodhi florinj në banesën e një gruaje, pas denoncimit arrestohet 31-vjeçari

Një 31-vjeçar i cili kishte vjedhur aksesorë floriri dhe më pas i kishte shitur në argjendari është arrestuar nga policia. Kallëzimi është...

Vodhën 9 mijë euro në një zyrë në Tiranë, 3 persona në kërkim

3 persona janë shpallur në kërkim pasi dyshohet se vodhën 9 mijë euro në një zyrë në Tiranë. 30 mijë euro, një...

EMRI| Arrestohet autori i vjedhjes së bizneseve në Korçë, edhe përdorues i drogës

Orges Munushtiri quhet 23-vjeçari i cili të enjten vodhi tre biznese në Korçë duke kërcënuar personin që ndodhej brenda në dyqan...

EMRI| U kap në flagrancë teksa vidhte një banesë, arrestohet 36-vjeçari në Kavajë

Një 36-vjeçar u kap në flagrancë teksa vidhte një banesë në lagjen nr. 2, Kavajë. Artur Çiku kishte vjedhur dhe 4...

Vodhi brenda ditës 12 targa, arrestohet 23-vjeçari i dënuar më parë në Belgjikë

Një 23-vjecarr ra në prangat e policisë pasi vodhi brenda ditës targat e 12 automjeteve. Këto targa do të dërgoheshin jashtë shtetit...

Vodhën biznesin në Tiranë, 2 të arrestuar

2 persona janë arrestuar pasi vodhën një shumë parash dhe sende me vlerë, në një biznes në zonën e Unazës së...

Gjendet në Kurbin GLK e vjedhur në Durrës| Hajduti i shpëton policisë, ikën me vrap

Një automjet tip “GLK”, i vjedhur në Durrës është gjetur pas disa orësh në Kurbin. Në aksin rrugor "Thumanë - Milot", në...

Vodhi dy motorë në bashkëpunim me një të mitur, shpallet në kërkim 44-vjeçari

Një 44 vjeçar është shpallur në kërkim pasi në bashkëpunim me një të mitur vodhi 2 motorë në Mat. i. D., 44...

Vodhi në një objekt kulti, 36-vjeçari kapet në flagrancë, përfundon në pranga

Një 36-vjeçar i cili hyri në një objekt kulti në fshatin Labinot të Elbasanit dhe vodhi një send me vlerë u...

I vidhte para të atit, arrestohet 18-vjeçari në Tiranë

Policia ka arrestuar një 18-vjeçar në Tiranë, pasi ky i fundit i vidhte vazhdimisht para të atit. 104 mijë lekë të reja...

Kapet duke vjedhur televizorët e hotelit, arrestohet në flagrancë 46-vjeçari

46-vjeçari Jorgo Kumaraku, është arrestuar në flagrancë ndërsa po tentonte të vidhte tre televizorë  dhe sende personale të turistëve në një...

EMRI| Po vidhte para në një lokal, arrestohet në flagrancë 35-vjeçari në Berat

Roland Polovina, 35-vjeçari banues në Berat u kap në flagrancë, mbrëmjen e djeshme, duke tentuar të vjedhë një shumë parash, një...

Vodhi dy biznese në Kamzë, arrestohet 31-vjeçari

Një 31-vjeçar është arrestuar nga policia e Kamzës, pasi dyshohet se është autor i dy vjedhjeve në dy biznese. Ky shtetas dyshohet...

VIDEO| Si i grabiste vilat luksoze në Mykonos banda greko-shqiptare e hajdutëve

Policia greke ka mundur të shkatërrojë një grup hajdutësh grek dhe shqiptarë të cilët kryenin vjedhje të banesave luksoze në ishullin...

Tentuan të vidhnin banesën në Lushnjë, kapen brenda oborrit dy persona të maskuar

Dy persona të maskuar dhe armatosur janë kapur në oborrin e një banese në fshatin Bubullimë, në Lushnjë, ndërsa tentuan të...

Mbi 1 milion euro vjedhje në Itali, arrestohen 2 hajdutët në Vlorë

2 shqiptarë janë arrestuar në Vlorë pasi ishin shpallur në kërkim ndërkombëtar për vjedhje në Italinë veriore. Ata akuzohen se kanë grabitur...