vladimir kurti

“Donte të më helmonte”- Hutra rrëfen përplasjet me Kurtin, apeli për drejtësinë

Gjakftohtë dhe me të njëjtën bluzë me të cilën kishte kryer vrasjet ku dalloheshin njollat e gjakut të viktimave, Dan Hutra...

“Gjakftohtë dhe dinak”- Gazetari: Pse Hutra vrau motrën e jo nënën e Vladimir Kurtit

Gazetari Eni Ferhati zbuloi arsyet se pse Dan Hutra ekzekutoi Etleva Kurtin, motrën e të dënuarit me burgim të përjetshëm Vladimir...

Gazetari Ferhati: Dan Hutra ishte gati të vriste nënën e Vladimir Kurtit

Gazetari Eni Ferhati deklaroi se masakra në Tiranë mund të kishte edhe një viktimë tjetër, nën e Vladimir Kurtit, armikut të...

Pista kryesore hakmarrja: Gruaja e vrarë në Kamzë motra e Vladimir Kurtit

Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e 31-vjeçares Etleva Kurti, e cila u gjet e vrarë me armë zjarri në...