vrasesi

Vrasësi masiv Anders Breivik padit Norvegjinë për shkelje të të drejtave të njeriut

Vrasësi masiv Anders Breivik ka paditur Norvegjinë për shkeljen e të drejtave të tij të njeriut duke e mbajtur atë në...

Vrau dhe copëtoi 11 gra, arrestohet vrasësi serial i Long Island

Një arkitekt është akuzuar për vdekjen e tre nga deri në 11 viktima në vrasjet e pazbardhura prej kohësh në Gilgo...

Si do ekstradohet vrasësi i Nikulaj, mundësia e shkëmbimit me një markon në kërkim

Ruben Saraiva, autori i dyshuar i vrasjes së biznesmenit Ardian Nikulaj pas atentatit ka dalë nga Shqipëria drejt Greqisë dhe më...

“Mësoi shqip, dhe kërkoi nuse”- Zbulohen detaje nga jeta e vrasësit të Nikulaj

Kryeredaktorja e emisionit "Review" në Euronews Albania, Nevila Dervishi, ka zbuluar detaje të reja në lidhje me vrasjen e biznesmenit në...

Fatjon Softa: Vrasësi i Nikulaj nuk është profesionist, ja arsyeja kryesore

Eksperti i kriminalistikës Fatjon Softa, analizoi në Euornews Albania vrasjen mafioze të biznesmenit në Shëngjijn, Ardian Nikulaj. Softa tha se nga të...

“Ka pamje të vrasësit”- Eksperti i kriminalistikës: Gabimet e ekzekutorit të Nikulaj

Eksperti i kriminalistikës Fatjon Softa, ka analizuar në Euronews Albania, gabimet e mundshme që mund të çojnë në identifikimin e vrasësit...

“Skuterin e futi në ‘Defender’ në Kukël”- Çfarë kapën kamerat nga largimi i vrasësit

Euronews Albania ka mësuar detaje të reja nga vrasja e biznesmenit në Shëngjin Ardian Nikulaj. Burime nga grupi hetimor bëjnë me dije...

VIDEO| Momenti kur vrasësi i Ardian Nikulaj largohet me “Defender” me targa angleze

Euronews Albania ka siguruar videon që tregon momentin kur autori i ekzekutimit të biznesmenit Ardian Nikulaj largohet nga Lezha me një...

Fotoja e largimit të vrasësit të Nikulaj, shpresë për gjurmë gishtash

Euronews Albania ka mësuar detaje të reja në lidhje me atetentatin mafioz, ku u vra brenda lokalit të tij biznesmeni i...

“E priste, s’lëvizi”- Gazetari zbërthen foton e vrasjes së Nikulaj: Tipike mafioze

Gazetari Poli Hoxha komentoi në Euronews Albania vrasjen e biznesmenit dhe eksponentit politik në Shëngjin, Ardian Nikulaj. Duka u ndalur te momenti...

Euronews siguron foton ku vrasësi i biznesmenit largohet me motor me targa të huaja

Gazetari Eni Ferhati ka publikuar një foto ekskluzive të autorit të vrasjes së biznesmenit Ardian Nikulaj teksa largohet pas krimit me...

“Paguan Bajlozi”- Vrasësi i Behar Sofisë: Ofruan 500 mijë € për të vrarë në Gjermani

Ernejt Shyti, 34-vjeçari, autor i vrasjes së Behar Sofisë në 21 shkurt 2021 në Tiranë, i cili prej kohësh ka pranuar...

FOTO/ Kush është personi i shpallur në kërkim si ekzekutori i Edmond Papës

Euronews ka mësuar identitetin e personit i cili është shpallur në kërkim për vrasjen e biznesmenit Edmond Papa. Mësohet se ekzekutori i...

‘E kam vrarë familjen tënde’, autori foli në telefon me qiramarrësin

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë, të ndodhur pasditen e së premtes në Cetinje...