English

Temperaturat ekstreme ndikon policinë, Bregu: “Kushte jo të favorshme”

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policja Anxhelina Bregu, e ftuar në GoodMorning Albanians tregoi vshtitesitë e mëdha që hasen policët në këtë mot të nxehtë.

- Advertisement -

Ajo tha se kushtet atmosferike që përballet çdo ditë nuk janë të favorshme dhe se ka shumë qytetarë që kanë ndihmuar forcat e policisë duke i dhënë ujë gjatë orëve të nxehta.

“Të qenurit punonjës policie është sa e bukur, por dhe e vështirë. Normalisht është shumë e vështirë pasi kushtet atmosferike që ne përballemi çdo ditë nuk janë të favorshme. Është e vështirë të rrish në këtë mot kaq të ndehtë, por kur e do punën nuk e mendon shumë këtë aspekt. Gjithashtu ka shumë qytetarë ose shoferë mjetesh që na kanë ardhur në ndihmë duke na dhënë ujë”, tha Bregu.

LEXO GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?