English

Tentativë grabitjeje? 2 persona të dyshimtë “shfaqen” pranë një karburanti në Tiranë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Pranë një pike karburanti në afërsi të Kthesës së Kamzës janë afruar dy persona të dyshimtë njëri me kapele dhe tjetri me kapuç.

- Advertisement -

Menjëherë janë njoftuar uniformat blu të cilët kanë mbërritur tek karburanti dhe kanë marrë në pyetje punonjësit.

Ata janë shprehur se kanë telefonuar policinë pas prezencës së dyshimtë të dy personave në karburant.

Ndërkohë kujtojmë se më herët Policia përmes një njoftimi mohoi të ketë pasur një tentativë grabitjeje.

Njoftimi i Policisë:

Sqarim i Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë

Në lidhje me një lajm të publikuar, për një tentativë grabitje të ndodhur para disa minutash, në një karburant në Tiranë, sqarojmë opinionin publik se:

Lajmi i publikuar nuk është i vërtetë.

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë kërkon mirëkuptimin e mediave që para se të publikojnë lajme të kërkojnë informacion pranë DVP Tiranë.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?