English

Tentoi të vrasë me thikë 34-vjeçarin në Kukës, arrestohet nga policia

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia e Kukësit ka arrestuar një 34-vjeçar i cili ka tentuar të vrasë me thikë një bashkëmoshatar i cili nga ana e tij e ka goditur me sende të forta duke e plagosur.

- Advertisement -

Ngjarja ka ndodhur të shtunën në lagjen nr. 3, Kukës, gjatë një konflikti të çastit, për motive të dobëta.

Sipas policisë, shtetasi E. K. ka tentuar të vrasë me mjet prerës (thikë), shtetasin A. C., i cili e ka goditur me sende të forta, shtetasin E. K..

Si pasojë, shtetasi A. C. është dëmtuar me mjet prerës (thikë) dhe ndodhet në spitalin e Prizrenit, në kujdesin e mjekëve, ndërsa shtetasi i arrestuar E. K. është dëmtuar me sende të forta dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë së Juridiksionit të Përgjithshëm Kukës, për veprime të mëtejshme.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?