English

Terapistja: Droga, një nga arsyet që ka çuar në vetëvrasje të shqiptarëve në SHBA

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Terapistja Juliana Pepaj është shprehur se varësia nga droga është një nga arsyet që ka çuar në vetëvrasjen e të rinjve, mes tyre dhe shqiptarë në SHBA.

- Advertisement -

Në një intervistë për emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania ajo theksoi se përdorimi i fentanolit është një drogë që po përdoret së fundmi nga të rinjtë në SHBA, duke theksuar se me përdorimin e kësaj droge mund të kalosh në mbidozë.

“Të rinjtë në SHBA dhe jo vetëm shqiptarët janë të varur nga droga. Përdorimi i fentanolit është një drogë që po përdoret së fundmi dhe mund të krijosh shumë shpejt varësi ndaj saj e madje të kalosh në mbidozë”- tha ajo.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×