English

Theu masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, arrestohet 35-vjeçari në Berat

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Është arrestuar 35-vjeçari në Berat, i cili theu masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”.

- Advertisement -

Policia bën me dije se në pranga ka rënë shtetasi S. M., 35 vjeç, banues në Bilç.

I riu është kapur nga blutë jashtë banesës, ndërkohë që ishte me masë sigurie “Arrest në shtëpi”, të caktuar nga Gjykata, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprime të mëtejshme.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?