English

U mbyt në rezervuar, polumbarët nxjerrin trupin e pajetë të 58-vjeçarit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Polumbarët kanë mundur të gjejnë trupit e 58-vjeçarit, për të cilin familjarët kallëzuan rreth orës 01:00 të mëngjesit të sotëm, se dyshonin se ishte vetëmbytur në ujërat e rezervuarit të Prrenjasit.

- Advertisement -

Trupi i pajetë i këtij shtetasi do të dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore, për kryerjen e ekspertizës.

Vijojnë veprimet për dokumentimin e kësaj ngjarjeje.

Denoncimi është bërë nga kushëriri i shtetasit Xh. D., 58 vjeç, banues në fshatin Katjel i cili mëngjesin e sotëm ka njoftuar sallën operative se dyshonte se kushëriri i tij vetëmbytur në rezervuarin e Përrenjasit, pasi në afërsi të rezervuarit, ai dhe familjarë të tjerë kishin gjetur veshjet dhe biçikletën e 58-vjeçarit.

Gjithashtu, shtetasi Y. M. ka njoftuar se 58-vjeçari ishte larguar nga banesa, mëngjesin e djeshëm.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×