Veliaj apo Këlliçi? Çfarë mund të ndodhë në 14 maj sipas Meri Shehut

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Astrologia Meri Shehu teksa ka bërë parashikimin e yjeve për muajin maj, foli dhe në lidhje me zgjedhjet që do të zhvillohen këtë muaj, konkretisht për kandidatët për Bashkinë e Tiranës.

E ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, ajo theksoi se Belind Këlliçi në shenjën e Ujorit është reformist, ndërsa për sa i përket Erion Veliajt, në shenjën e Shigjetarit, ajo u shpreh se ai do të ketë një muaj të gjatë dhe me shumë fluks pune.

Astrologia nuk dha një përgjigje të prerë se kush do t’i fitojë zgjedhjet, por theksoi se në optikën e saj asnjë prej tyre nuk është kandidat i denjë.

- Advertisement -

“Belind Këlliçi, është reformist. Janë ca çështje këtu që ose nuk po bëhet politikë ose po bëhet politikë rruge. As njëri, as tjetri nuk është pretendent i denjë. Për ça të votoj unë. Këlliçi ka fat, është një moment i mirë. Në datën 14 mërkuri është i kundërt kur bëhen zgjedhjet dhe asnjëherë nuk marrim një rezultat të qartë. Do të ketë disa pengesa, që mund të kthehen mbrapsht zgjedhjet.

Erion Veliaj është në shenjën e Shigjetarit. Nëse fiton Veliaj, do të ketë një muaj të gjatë pune dhe shumë fluks. Do të kenë  një ndërhyrje të punës me prapaskenat ose do të kenë një abuzim me punën. Një mandat i radhës i Veliajt do të jetë një euforizëm”- tha ajo.

 

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

VIDEO| Momenti kur arrestohet ushtari i Laert Haxhiut, zbërtheu grupin e vrasësve

Euronews Albania, ka siguruar me video momentin e arrestimit të Artan Tafanit, bashkëpunëtor i drejtësisë, që çoi në zbulimin e disa vrasjeve dhe shpërthimeve...

“Përgatita personalisht gjithçka më 24 shtator”, Radoiçiç: Arsyeja e sulmit

Milan Radoiçiç e ka pranuar se ka qenë në fshatin Banjskë të Zveçanit më 24 shtator dhe se ka bërë të gjitha përgatitjet logjistike...

Milan Radoiçiç konfirmon pjesëmarrjen dhe organizimin e sulmit në Banjskë

Millan Radoiçiç ka pranuar pjesëmarrjen dhe organizimin e sulmit në Basnjkë më 24 shtator. Përmes një letre të lexuar nga avokati i tij Goran Petronijeviç...

TË FUNDIT

VIDEO| Momenti kur arrestohet ushtari i Laert Haxhiut, zbërtheu grupin e vrasësve

Euronews Albania, ka siguruar me video momentin e arrestimit të Artan Tafanit, bashkëpunëtor i drejtësisë, që çoi në zbulimin e disa vrasjeve dhe shpërthimeve...

“Përgatita personalisht gjithçka më 24 shtator”, Radoiçiç: Arsyeja e sulmit

Milan Radoiçiç e ka pranuar se ka qenë në fshatin Banjskë të Zveçanit më 24 shtator dhe se ka bërë të gjitha përgatitjet logjistike...

Milan Radoiçiç konfirmon pjesëmarrjen dhe organizimin e sulmit në Banjskë

Millan Radoiçiç ka pranuar pjesëmarrjen dhe organizimin e sulmit në Basnjkë më 24 shtator. Përmes një letre të lexuar nga avokati i tij Goran Petronijeviç...

Fillojnë procedurat për plotësimin e 3 vendeve vakante në SPAK

Prokuroria e Posaçme ka njoftuar se tashmë kanë nisur procedurat për plotësimin e 3 vendeve vakante. Këshilli i Lartë i Prokurorisë bën thirrje që të...

Taksa turistike në Amsterdam pëson rritjen më të madhe në BE 

Amsterdami planifikon të rrisë taksën e një nate në 12.5 për qind të çmimit të një dhome hoteli, ndërsa pasagjerët në anijet turistike do...

Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×