English

Verstappen drejt rekordit – 6 pole position radhazi

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Max Verstappen vendos Pole Position në Çmimin e Madh të Miamit. Pas tij dy makinat Ferrari me Leclerc dhe Sainz që ndiqen nga Perez dhe Norris.

- Advertisement -

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?