English

VIDEO/ A do të bashkohet PD-ja? Paloka takim kokë më kokë me Bardhin

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Edi Paloka, nga grupimi i Sali Berishës, dhe Gazmend Bardhi nga grupimi i Enkelejd Alibeajt, po zhvillojnë këtë të martë një takim në një nga lokalet e Tiranës.

- Advertisement -

Në këtë takim po diskutohet për zgjedhjet vendore dhe qëllimi është të dalin me një kandidat të përbashkët.

Gjatë ditës së sotme Sali Berisha pritet të përcaktojë edhe modalitetet e primareve.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?