VIDEO | Momenti kur agresori çan kordonin e sigurisë dhe sulmon Berishën

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Euronews Albania ka siguruar videon në të cilet shihet se si qytetari, i cili sulmoi kreun e Partisë Demokratike, Sali Berisha, çau kordonin e sigurisë.

Nga pamjet, shihet se personi po konfliktohej me një nga truprojat e Berishës, pasi ky i fundit nuk e lejonte që të afrohej pranë Berishës.

Në atë moment, qytetari i shmanget truprojës dhe kalon kordonin, e më pas godet me grusht kryedemokratin, duke e gjakosur atë.

- Advertisement -

Agresori u neutralizua nga truprojat e Berishës, por ndërkohë u sulmua nga simpatizantë të PD-së. Fillimisht i është dhënë ndihmë në selinë blu dhe më pas është transportuar drejt spitalit.

LEXONI GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Lirimi i Saimir Tahirit, Berisha: Urdhëri i Ramës, ultimatumit i erdhi fundi

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me lirimin nga qelia të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Gjatë një konference për media, Berisha u...

Përmbytjet në Emilia Romagna në Itali, Bashkia e Tiranës jep 100 mijë euro ndihmë

Bashkia e Tiranës, me propozim të kryebashkiakut Erion Veliaj, ka akorduar 100 mijë euro ndihmë për Rajonin e Emilia Romagnas në Itali, për lehtësimin...

Konfiskohen pasuritë e Raul Zenunaj, i kalojnë në pronësi shtetit

Gjykatën e Posaçme të Shkallës së Parë kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka konfiskuar pasuritë e Raul Zenunaj dhe personave të lidhur me...

TË FUNDIT

Lirimi i Saimir Tahirit, Berisha: Urdhëri i Ramës, ultimatumit i erdhi fundi

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me lirimin nga qelia të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Gjatë një konference për media, Berisha u...

Përmbytjet në Emilia Romagna në Itali, Bashkia e Tiranës jep 100 mijë euro ndihmë

Bashkia e Tiranës, me propozim të kryebashkiakut Erion Veliaj, ka akorduar 100 mijë euro ndihmë për Rajonin e Emilia Romagnas në Itali, për lehtësimin...

Konfiskohen pasuritë e Raul Zenunaj, i kalojnë në pronësi shtetit

Gjykatën e Posaçme të Shkallës së Parë kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka konfiskuar pasuritë e Raul Zenunaj dhe personave të lidhur me...

Kimberly West emërohet prokurore në Gjykatën Speciale në Hagë

Ish-prokurorja federale amerikane, Kimberly West, është emëruar prokurore e specializuar në Gjykatën Speciale të Hagës, e cila heton krimet e pretenduara të pjesëtarëve të...

Lirimi nga burgu i Saimir Tahirit, reagon Gazment Bardhi

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi e ka cilësuar një tallje të drejtësisë me drejtësinë vendimin e gjykatës së Elbasanit për...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×