English

VIDEO/ Përmbytet pedonalja e Shkodrës, karriget ‘notojnë’ në ujë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Euronews Albania ka siguruar pamjet të tjera nga përmbytjet në Shkodër që u shkaktuan nga reshjet e dendura të shiut gjatë natës e deri në orët e para të mëngjesit.

- Advertisement -

Siç shihet, pedonalja “Kole Idromeno” është mbuluar nga uji, dhe karriget karriget ‘notojnë’ në të.

Uji që arriti në lartësinë disa centimetra vërshoi deri në katet e para të banesave, duke shkatërruar dhe orenditë.

Njëri nga qytetarët për mikrofonin e Euronews Albania, u shpreh se shtëpia e tij është bërë e pabanueshme, ndërsa theksoi se nëse do ishin pastruar kanalet, përmbytja do të shmangej.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?