English

Vllaznia shkarkon trajnerin Migen Memellin

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Klubi i Futbollit Vllaznia ka shkarkuar trajnerin Migen Memelli.

- Advertisement -

Në një njoftim për shtyp klubi ka falenderuar trajnerin për gjithë kontributin e dhënë gjatë kësaj periudhe nën drejtimin e Vllaznisë

“Klubi i Futbollit Vllaznia njofton ndërprerjen me mirëkuptim të dy palëve marrëveshjen me trajnerin Migen Memelli. Falenderojmë trajnerin për gjithë kontributin e dhënë gjatë kësaj periudhe nën drejtimin e Vllaznisë. Pavarësisht pozicionit jo të mire të renditjes aktuale te ekipit tonë, ne vlerësojmë maksimalisht përpjekjet, ndershmërinë, integritetin e trajnerit Memelli dhe i urojmë suksese në karrierën e tij të ardhshme”-thuhet në njoftim.

Në karrierën e tij, Osmani ka drejtuar ekipe si Shkëndija, Renova dhe Shkupi. Nga ana tjetër, Migen Memelli në stolin e Vllaznisë e mbyll me tre fitore, tre barazime dhe katër humbje, për 12 pikë të grumbulluara këtë kampionat dhe vendi i shtatë pas humbje 1-0 në Kukës ka sjellë shkarkimin e tij.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?