English

Vrasësi i dy personave, mes të cilëve 1 polic, izolohet në regjimin 41 Biss

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një tjetër i dënuar i cilësuar si i rrezikshëm është izoluar në regjimin 41 Biss.

- Advertisement -

Erion Veizi i dënuar për vrasjen dy personave në vitin 1999 mes tyre edhe një polic është futur në regjimin e posaçëm 41 Biss.

Disa ditë më parë në regjimin 41 Biss u izolua Fatmir Pjetri i dënuar si anëtar i ‘bandës së babagjyshërve’.

Ai është dënuar me 30 vite burg për vjedhje me dhunë e kryer në bashkëpunim, grup i strukturuar kriminal. Kërkesa është bërë nga SPAK dhe është miratuar nga Ministria e Drejtësisë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?