English

Xhoi Jakaj: 880 komente për veshjen 1000 €, e lumtur që 800 ishin pozitive

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Pedagogia Xhoi Jakaj ka folur sërish në lidhje me veshjen e saj 1000 euro, ku tha se lajmet ka marrë shumë komente.

- Advertisement -

Në një intervistë për emisionin “Good Morning Albanians”, në Euronews Albania, ajo nënvizoi se në një portal kishte marrë 880 komente, nga të cilat 800 ishin pozitive dhe 80 negative.

“Një nga studentet e mia më thotë që kishte lexuar komentet në një portal që kishte bërë  një lajm për mua, dhe ishin 880 komente që u morën me veshjen time; dhe nga ato, 800 ishin të mira dhe 80 ishin negative”- tha ajo.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?