Zjarr në një biznes privat në Korçë

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Flakët kanë përfshirë një biznes në afërsi të fshatit Neviçisht, në Korçë. Sipas shërbimit zjarrfikës persona të paidentifikuar i kanë vënë zjarrin një sasie mbetje solare dhe bitumit.

Nga zjarri janë rrezikuar disa biznese pranë vendit të ngjarjes si dhe linja e tensionit të mesëm që furnizon me energji elektrike disa fshatra.

Ndërhyrja në kohën e duhur e shërbimit zjarrfikës ka bërë të mundur shuarjen e flakëve të zjarrit.

- Advertisement -

 

LEXONI GJITHASHTU:


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Ndahet nga jeta Llazi Pula, gjimnasti i njohur korçar

Ndahet nga jeta Llazi Pula gjimnasti i cili ka bërë historinë e gjimnastikës korçare dhe asaj shqiptare. Korçari i njohur do ta fillonte sportin...

Lukashenko i premton besnikëri Kinës, lideri bjellorus në Pekin, takim me Xi Jinping

Presidenti bjellorus Alexander Lukashenko përshëndeti “miqësinë e besueshme” të vendit të tij me Kinën, pasi bisedoi kokë më kokë me presidentin Shi Xhinping gjatë...

Bien fitimet e Spotify, kompania suedeze largon nga puna 1500 punonjës

Spotify kompania më e madhe sa i përket shërbimit të transmetimit muzikor ka njoftuar të hënën një reduktim të stafit me "rreth 17%", e thënë ndryshe...

TË FUNDIT

Ndahet nga jeta Llazi Pula, gjimnasti i njohur korçar

Ndahet nga jeta Llazi Pula gjimnasti i cili ka bërë historinë e gjimnastikës korçare dhe asaj shqiptare. Korçari i njohur do ta fillonte sportin...

Lukashenko i premton besnikëri Kinës, lideri bjellorus në Pekin, takim me Xi Jinping

Presidenti bjellorus Alexander Lukashenko përshëndeti “miqësinë e besueshme” të vendit të tij me Kinën, pasi bisedoi kokë më kokë me presidentin Shi Xhinping gjatë...

Bien fitimet e Spotify, kompania suedeze largon nga puna 1500 punonjës

Spotify kompania më e madhe sa i përket shërbimit të transmetimit muzikor ka njoftuar të hënën një reduktim të stafit me "rreth 17%", e thënë ndryshe...

Gjendet i vdekur një amerikan në një qendër emigrimi në Rusi

Një shtetas amerikan është gjetur i vdekur në një qendër të emigrimit në rajonin Krasnodar në Rusi, raportoi gazeta ruse Kommersant më 4 dhjetor. Ernest...

45-vjeçari bie nga lartësia duke punuar, përfundon në spitalin e Elbasanit

Një 45-vjeçar në Elbasan ka mbërritur në spital për të marrë ndihmën mjekësore, pasi dyshohet të jetë rrëzuar nga një strukturë metalike teksa ka...


 
Sondazh

A mendoni se Serbia mund të provokojë sërish konflikt në Kosovë?
×