English

Zjarr në një tokë me ullinj shekullorë në Himarë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një zjarr ka përfshirë mbrëmjen e djeshme një sipërfaqe toke në një kodër në Himarë.

- Advertisement -

Sipas burimeve për Euronews Albania bëhet e ditur se sipërfaqja e tokës është e mbjellë me ullinj shekullorë dhe pemëtari.

Zjarri ka vijuar të përhapet gjatë natës, për shkak se terreni i vështirë malor e vështirësonte ndërhyrjen e zjarrfikëses.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?