English

18 vjet lojtar i rregullt i pokerit, Ben: Ja pse bashkëshortja nuk më pengon kurrë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Prej 18 vitesh lojtar i rregullt i pokerit nëpër tavolina të ndryshme të Europës, Ben tregoi në emisionin ‘Real People’ me gazetarin Flor Gjini se bashkëshortja e ka pranuar këtë pasion të tij për pokerin.

- Advertisement -

Beni u shpreh se pokerin e klasifikon sport, pasi është në gjendje ta kontrollojë lojën apo atë sasi lekësh që fut. Sipas tij, nëse letrat kontrollojnë personin, lojtarin merr fund.

“Asnjë bashkëshorte nuk ka qejf që burri të ketë defekte se në syrin e shumë njerëzve konsiderohet bixhoz, ndoshta është edhe bixhoz, por unë e klasifikoj sport sepse e kontrolloj unë pokerin, lojën apo atë sasi lekësh që fut, nuk më kontrollon mua loja. Nëse letrat kontrollojnë personi, lojtarin merr fund. Bashkëshortja e ka pranuar dhe nuk ma mohon asnjëherë vajtjen në poker, më mirë të luash poker se të bësh dëme më të mëdha për bashkëshorten. Në poker ajo është e sigurt”, tregoi Ben.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?