English

A do të jetë pjesë e Kombëtares? Armando Broja “shfaqet” në stadiumin “Air Albania”

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ditën e sotme në stadiumin “Air Albania” luhet ndeshja mes Skënderbeut dhe Vllaznisë për vendin e tretë.

- Advertisement -

Ndeshja është në rezultatet 3-2 për Skënderbeun. Stadiumi duket se ka qenë i braktisur nga tifozët e të dy skuadrave.

Por ajo që është vënë re, është se në stadium i pranishëm ka qenë edhe futbollisti shqiptar  Armando Broja.

Prania e Brojës atje është një sinjal se ai mund të jetë thirrur për t’u grumbulluar me Kombëtaren, për Euro 2024 dhe dy ndeshjet miqësore që kuqezinjtë do të luajnë.

Lista e kuqezinjve do të publikohet të hënën dhe ardhja më herët e Brojës në Shqipëri, ngre pikëpyetje nëse ai do të jetë pjesë e ekipit.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?