English

A ju mungoi vëllai i vogël në takim me liderët e Ballkanit? Flet Rama për Kurtin

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kreu i qeverisë Edi Rama, ka reaguar në lidhje me refuzimin e kreut të qeverisë së Kosovës Albin Kurti në takimin joformal të liderëve të Ballkani.

- Advertisement -

Në një deklaratë për mediat, ai theksoi se ftesën e kishin të gjithë, kush deshi erdhi dhe kush nuk pati mundësi nuk erdhi.

Mes të tjerash ai foli shkurt dhe për atë se çfarë diskutuan në mbledhje.

“Plani do të integrohet me atë se çfarë kemi. Nuk shoh asnjë interes sepse ishin të gjithë të ftuar, kush deshi erdhi dhe kush nuk mundi nuk erdhi”- tha ai.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?