English

Ahmetaj: Isha e lidhur me një djalë 7 muaj, pastaj u dashurova me Edën…

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dashuria i ka bërë bashkë edhe dy personazhet, Eda dhe Alba, dy zonja të forta dhe dy nëna shumë të përkushtura për dy vajzat e tyre. Historia e tyre është shumë frymëzuese edhe përtej komunitetit LGBT

- Advertisement -

Alba Ahmetaj e ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, tha se u njoh me Edën në një kohë kur kishte 3 ditë që ishte ndarë nga ish-i dashuri.

Ajo tha se që në momentin që foli me Edën harroi çdo gjë.

“U desh shumë pak që të jepnim puthjen e parë. Pas 5 ditësh, filloi të lulëzoi kjo histori dashurie. Unë isha 30 vjeç, kemi në të njëjtën ditë ditëlindje. Unë kisha pak kohë që isha ndarë nga ishi im, kisha vetëm 3 ditë. Shkova për të hequr mendjen . Duke folur me Edën harrova çdo gjë. Me Edën ishte shkëndijë, unë shkova në part-y për atë arsye. Por kur pashë Edën mu fshi çdo gjë nga mendja. Me ish-in kisha 7-8 muaj”-tha ajo.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?