English

Aksident i trefishtë në aksin Elbasan-Peqin

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Tre automujete janë përplasur në aksin Elbasan-Peqin. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Vidhas.

- Advertisement -

Nga përplasja drejtuesit e automjeteve kanë pësuar lëndime të lehta, pa rrezik për jetën. Ndërsa mjetet kanë pësuar dëme materiale.

Në vendin e ngjarjes shkoi policia e cila normalizoi trafikun dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

LEXO GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?