English

Makina bie në greminë, humb jetën i moshuari, shpëtojnë mrekullisht nipi e mbesa

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një person ka humbur jetën në një aksident të shënuar të dielën në Gramsh.

- Advertisement -

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Mashan, ku një automjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke rënë në një greminë rreth 80 metra të thellë.

Për pasojë, ka humbur jetën shtetasi Hekuran Përfundi.

Bashkë me të udhëtonin edhe nipi dhe mbesa, E.P 7 vjeç dhe A.P, 11 vjeçe, të cilët kanë mundur të shpëtojnë mrekullisht me plagë të lehta.

Po hetohet për shkaqet e aksidentit të rëndë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?