English

Arian Çani: Altin Dumani ka dosje të tmerrshme, ja çfarë pritet të ndodhë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gazetari Arian Çani ishte këtë të enjte i ftuar në “Now me Erla Mëhillin” për të folur rreth raportit vjetor të bërë nga kreu i SPAK, Altin Dumani.

- Advertisement -

Sipas Çanit, SPAK tashmë ka në dorë dosje “të tmerrshme” ndaj Altin Dumani gjatë raportimit të tij në një farë mënyre ka dhënë mesazhe për policinë, kryeministrin dhe ministrin e punëve të brendshme.

“Ai është kryetari i një institucioni shumë të përfolur tani. Ai duhet të japë edhe mesazhe të tilla që mirë po biem majtas e djathtas, por do fillojmë të biem edhe nga policia. Ai i çon mesazh kryeministrit, Taulant Ballës dhe të gjithë policisë poshtë.

Mesa duket paska dosje të tmerrshme që akoma pritet të ekzekutohen tani. Në një farë mënyrë, mua më shumë se i shqetësuar për atë që ka ndodhur më duket i shqetësuar për atë që do të ndodhë”,-tha Arian Çani.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?