“Asnjë koment për PD!”, Besjan Ajazi: Qytetarët e kanë të qartë kush punon për ta

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kandidati socialist për bashkinë e Gramshit Besjan Ajazi tha për Euronews Albania se ai nuk ka asnjë komet për të bërë rreth kundërshtarit politik, pasi sipas tij, të gjithë qytetarët e Gramshit e kanë të qartë se kush ka punuar për ta.

Sipas Besjan Ajazit qytetarët e Gramshit  do të votojnë Partinë Socialiste, pasi kjo forcë politike gjithmonë ka menduar për ta. Po ashtu ai ka shtuar se  pret që fushata të jetë e qetë dhe pa incidente.

“Për kundërshtarin politik nuk kam asnjë koment asnjë fjalë, ata do bëjnë punën e tyre. Në Gramsh të gjithë e kanë të qartë se kush është forca politike që punon, që di të punojë dhe që  e ka treguar me fakte, ajo është Partia Socialiste dhe të zgjedhurit ndër vite të partisë Socialiste që e kanë bërë Gramshin sot.

- Advertisement -

Situata në Gramsh është karakterizuar gjithmonë nga një fushatë e qetë dhe pa incidente. Unë kam dalë pa bërë ende dy vite nga një fushatë tjetër ku gjithçka shkoi me qetësi.  Nuk është Gramshi dhe asnjë bashki e qarkut të Elbasanit nuk do të ketë problematika në këto zgjedhje. Qytetarët e qarkut të Elbasanit e kanë të qartë se kush është forca politike që i përfaqëson realisht ata dhe që mendon dhe punon për qytetarët, që padyshim është Partia Socialiste”,-tha Besjan Ajazi.

LEXONI GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Vishaj: U derdhën thasë me lekë, punëtorët e administratës po japin dorëheqje se…

Avokati Saimir Vishaj tha në emisionin Now në Euronews Albania se nëse në rastin e bashkisë Durrës kemi një vepër penale të kryer në...

Andi Bushati: Loja e fjalëve që bëri Edi Rama sot për të mos thënë asgjë për Dakon

Analisti Andi Bushati tha në “Now me Erla Mëhillin” se në fjalimin e tij ku kryeministri Rama u duk se komentoi arrestimin e Dakos...

Aksident tragjik në Greqi, humb jetën 17-vjeçari shqiptar

Një 17-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në një aksident të ndodhur në Greqi mesditën e së martës. Mediat helene raportojnë se 17-vjeçari Enea Topi...

TË FUNDIT

Vishaj: U derdhën thasë me lekë, punëtorët e administratës po japin dorëheqje se…

Avokati Saimir Vishaj tha në emisionin Now në Euronews Albania se nëse në rastin e bashkisë Durrës kemi një vepër penale të kryer në...

Andi Bushati: Loja e fjalëve që bëri Edi Rama sot për të mos thënë asgjë për Dakon

Analisti Andi Bushati tha në “Now me Erla Mëhillin” se në fjalimin e tij ku kryeministri Rama u duk se komentoi arrestimin e Dakos...

Aksident tragjik në Greqi, humb jetën 17-vjeçari shqiptar

Një 17-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në një aksident të ndodhur në Greqi mesditën e së martës. Mediat helene raportojnë se 17-vjeçari Enea Topi...

Gazetari Ferhati: SPAK ka dosje të hapura dhe për opozitën, u pyet djali i Berishës

Gazetari Eni Ferhati kundërshtoi kolegun e tij Dritan Hila në “Now me Erla Mëhillin” kur ky i fundit tha se SPAK nuk po godet...

Dritan Hila i del në mbrojtje Dakos: Drejtësi e dobët, të shkojë ndërtuesi në burg

Gazetari Dritan Hila tha në emisionin Now në Euronews Albania se akuza e prokurorisë ndaj Vangjush Dakos është shumë e dobët, nëse bëhet fjalë...
Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×