English

Berisha: Personi që shtyu Salianjin në sallë, ishte i armatosur. Kemi prova

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ish-kryeministri Sali Berisha tha për mediat se personi i cili shtyu deputetin Ervin Salianjin në sallë ishte i armatosur dhe se për këtë ka prova.

- Advertisement -

Ai tha gjithashtu se SPAK ishte futur ditën e sotme në parlament dhe e cilësoi atë si një “organizatë kriminale që drejtohet nga Rama”.

“Skapi një organizatë e vërtetë kriminale që komandohet nga Edi Rama, është sot në sallën e parlamentit. A ndodhi një krim për SKAPIN aty?

Ju garantoj se kjo betejë pa kthim nuk mund të ndalojë. Ne kemi prova se personi i cili fizikisht u shty dhe u kap me Ervin Salianjin kishte armë. Është me emër dhe me mbiemër, ai kishte armë. Kishte armë nën jelek”,-tha deputeti Sali Berisha.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?