English

Ceremonia zyrtare për Bill Clinton, cilët janë deputetët e PD që marrin pjesë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ndërsa jemi në pritje të nisjes së ceremonisë zyrtare për ardhjen e ish-presidentit amerikan Bill Clinton, një numër i lartë qytetarësh kanë shkuar në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” përballë Kryeministrisë.

- Advertisement -

Duket se thirrjes së kryeministrit për të marrë pjesë nuk i janë përgjigjur vetëm qytetarët por edhe deputetë të partisë demokratike, apo dhe partive të tjera të vogla.

Lulzim Basha, Agron Gjekmarkaj, Jorida Tabaku, Enkelejd Alibeaj, Selaudin Jakupllari, Arbi Agalliu, Merita Bakiu dhe Orjola Pampuri janë deputetët e Partisë Demokratike të cilët i janë bashkuar deri më tani atmosferës në pritje të ish-presidentit Clinton.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×