“Çfarë duan këta njerëz?”, Açka flet për të “fortët” që rrethuan deputetët e PD

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Deputetja Flutura Açka komentoi në emisionin Now në Euronews Albania përplasjen e ndodhur në mbledhjes së kryesisë së PD 2 ditë më parë.

Ajo u shpreh se distancohet nga ajo çfarë ka ndodhur jashtë mbledhjes së kryesisë, por shtoi se ata njerëz nuk ndodheshin aty rastësisht dhe situata ka ardhur duke u agavuar prej ditësh.

“Kush i solli këto personazhe që ne nuk i njohim, këta personazhe nuk erdhën aty rastësisht, ka një arsye. Mbase është një agravim që ka ardhur me ditë. Media duhet të ishte treguar pak më e kujdesshme me raportimet. Është e tepruar se janë po ata njerëz të cilët mbrojtën PD, me të cukët është blinduar PD.  Nuk mund t’i gjykoj ata njerëz, por dua të di pse ndodhi e gjitha, kam pyetur disa herë gjatë mbledhjes”: çfarë duan këta njerëz. Një moment gjatë mbledhjes dola dhe pashë gazetarë jo njerëz të irrituar. Pashë ato që keni parë edhe ju në media, por mendoj se është agravimi i asaj që ka ndodhur me ditë të tëra dhe si rrjedhojë e lodhjes së demokratëve. Nuk ka qenë sherrnajë”, tha Açka.

- Advertisement -

 

LEXONI GJITHASHTU:

 

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Kapet duke vjedhur në banesën e vjehrrit, arrestohet dhëndri

Një 50-vjeçar është arrestuar nga policia e Maliqit, pasi u kap duke vjedhur në banesën e vjehrrit të tij në fshatin Pojan. Policia bën me...

Rreziku nga Inteligjenca Artificiale, avokati: Ja ku duhet të tregojmë kujdes

Alban Avdulla, avokat për teknologjinë ka komentuar “Tokyo Tiranën”, spikeren virtuale që erdhi si risi në Euronews Albania, hera e parë në televizionet shqiptare. Në...

Shpallet Nobeli për Kiminë, fitohet nga 3 shkencëtarët që zbuluan grimcat kuantike

Çmimi Nobel i vitit 2023 në kimi i është dhënë një treshe shkencëtarësh që punuan për të zbuluar dhe zhvilluar grimcat kuantike, të përdorura...

TË FUNDIT

Kapet duke vjedhur në banesën e vjehrrit, arrestohet dhëndri

Një 50-vjeçar është arrestuar nga policia e Maliqit, pasi u kap duke vjedhur në banesën e vjehrrit të tij në fshatin Pojan. Policia bën me...

Rreziku nga Inteligjenca Artificiale, avokati: Ja ku duhet të tregojmë kujdes

Alban Avdulla, avokat për teknologjinë ka komentuar “Tokyo Tiranën”, spikeren virtuale që erdhi si risi në Euronews Albania, hera e parë në televizionet shqiptare. Në...

Shpallet Nobeli për Kiminë, fitohet nga 3 shkencëtarët që zbuluan grimcat kuantike

Çmimi Nobel i vitit 2023 në kimi i është dhënë një treshe shkencëtarësh që punuan për të zbuluar dhe zhvilluar grimcat kuantike, të përdorura...

Me bagazhin e makinës plot me thasët me kanabis, arrestohet 30-vjeçari

Një 30-vjeçar është arrestuar nga policia e Shkodrës pasi u kap duke transpoortuar 2 thasë me lëndë narkotike kanabis sativa. Droga me peshë 35 kilogramë...

A do ta kërkojë KFOR lejimin e FSK në Veri? Eksperti: Dy opsionet e mundshme

Eksperti i sigurisë Avni Islami ishte këtë të mërkurë i ftuar në Euronews Albania për të folur rreth sulmit të ndodhur në afërsi të...

Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×