English

Çfarë i thoshin fëmijët për profesionin? Varrmihësi që siguron jetën mes të vdekurve

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Astriti me profesion varrmihës është personazhi i kësaj jave në “Real People”.

- Advertisement -

Ai ka rrëfyer vështirësitë e të përditshmes që nuk është fort e zakontë dhe si është të sigurosh jetën mes të vdekurve.

Astriti tha se ka dy fëmijë, vajzën 18 vjeç dhe djalin 14.

“Se kanë problem më se në fillim ishin të vegjël. Më pyesnin a shoh ëndrra natën,” – u shpreh ai.

Varrmihësi shtoi se nuk ka parë kurrë ëndrra pavarësisht trupave të të vdekurve që i ka parë vazhdimisht.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?