English

Cili ishte pengu i Lili Cingut? Flet nipi i saj…

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ky dokumentar është bërë në kujtim të artistes Liljana Cingu i cila ndërroi jetë me 5 shkurt 2024 fatkeqësisht nga një sëmundje e rëndë.

- Advertisement -

Nipi i saj Genc Mehmetukaj, tregoi për marrëdhënien e tyre të afërt dhe sa njeri i dashur ishte Lili me të gjithë.

Ai tregoi se pengu më i madh i saj ka qenë që vëllai i saj dhe nipërit nuk erdhën dot ta shikonin.

“Pengu më i madh i saj ka qenë vetëm vëllai i saj që ndodhet në Gjermani dhe nipërit që nuk i erdhën pasi nuk patën mundësi të vinin. Donte ti shikonte të gjithë aty”-tha ajo.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×