English

Dje… dhe sot në Silverstone

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ata… dhe makinat e tyre janë rritur që prej ditës së 1’rë Silverstone! Ja se si duken disa prej pilotëve aktualë krahasuar me debutimin në #BritishGP

- Advertisement -

Lewis Hamilton

Max Verstappen


Daniel Ricciardo


Fernando Alonso


Kevin Magnussen


Valteri Bottas


Nico Hulkenberg

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?