English

“Do t’i shkojmë deri në fund”, Vokshi: Do vijojnë protestat në të gjithë Shqipërinë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi tha në një intervistë për Euronews Albania se protesta e 20 shkurtit tregoi se populli opozitar është në këmbë më shumë me bashkimin e opozitës.

- Advertisement -

Vokshi u shpreh se opozita është e vendosur të vijojë protestat, që siç tha do jene edhe më të mëdha dhe të shtrira në të gjithë vendin.

“Do ketë protesta edhe më të mëdha, do pasohen me një aksion të mosbindjes civile, do ketë riorganizim deri në qelizën e fundit dhe hapje e derës për anëtarë të rinj në PD dhe do vijojnë protestat në të gjithë Shqipërinë. Jemi të vendosur t’i shkojmë deri në fund”,  tha Vokshi.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×