English

Domenikania e martuar me fierakun: Do vijmë këtë verë për pushime në Shqipëri

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Patricia është një vajzë me origjinë nga Republika Domenikane, e lindur në Miami dhe jeton në New York.

- Advertisement -

Pikërisht në New York ajo u njoh me dashurinë e saj të jetës, një djalë fierak i quajtur Mariento. Ata u njohën para 2 vitesh në studion e tij fotografike pasi ai punon si fotograf dhe nuk e zgjatën shumë e vendosën që të martohen.

Në një intervistë për emisionin GoodMorning Albanians në Euronews Albania Patricia tregoi se është mrekulluar me faktin se sa shumë fjalë shqipe kanë ngjashmëri me spanjishten.

Ajo tha se nuk ka qenë kurrë në Shqipëri dhe do të kishte shumë dëshirë të shkonte këtë verë.

“Plazhet janë të mrekullueshme, dhe republikane njihet si një vend tropikal me dete dhe duke parë Shqipërinë që ka plazhe të mrekullueshme, mezi pres të vij. Këtë verë do shkojmë në Spanjë dhe meqë do jemi në Spanjë do kalojmë edhe në Shqipëri dhe do ju takojmë personalisht”, tha ajo.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?