English

E rëndë në Greqi! Djali i pret kokën dhe duart me sharrë elektrike të atit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Greqi ku një 46-vjeçar i ka prerë kokën dhe duart me sharrë elektrike babait të tij 77-vjeçar.

- Advertisement -

Lajmin e kanë bërë të ditur mediat greke, sipas të cilave, pas krimit 46-vjeçari lajmëroi Policinë për të njoftuar vrasjen.

Sipas ERT, kur autoritetet kanë mbërritur atje janë gjendur përballë një pamjeje të tmerrshme, pasi përveç kokës, e cila ndodhej pranë trupit, autori i kishte prerë edhe duart të atit.

Madje autori i ka thënë autoriteteve se e ka vrarë të atin në këtë mënyrë të tmerrshme sepse janë përleshur më parë me njëri-tjetrin.

Nga provat rezultonte se mes viktimës dhe sulmuesit kishte pasur një përleshje, pasi 76-vjeçari ka pësuar një plagë të mprehtë në qafë nga një send i mprehtë, përpara masakrës.

Sipas informacioneve të fundit, i arrestuari po trajtohet në spitalin e Trikalas, ndërkohë që punonjësit e policisë po vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×