E trishtë| Ndërron jetë futbollisti italian, bie aksidentalisht në një kanal

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gabriele Galani, futbollisti 24-vjeçar i cili ishte kapiteni i ASD Piccardo Traversetolo, humbi jetën për shkak të një aksidenti fatkeq. Ai ra në një kanal në Amsterdam ndërsa ishte duke ecur me miqtë e tij. Zhdukja e tij nuk u vu re menjëherë, pasi ai ishte duke ecur disi më mbrapa.

Kur Galani u gjet nga zhytësit në ujë, gjendja e tij ishte kritike. Ambulanca u thirr menjëherë dhe ai u dërgua në spital, por nuk arriti të mbijetonte dhe ndërroi jetë pak orë më vonë.

Policia ka nisur një hetim pas vdekjes së 24-vjeçarit, thuhet se oficerët kanë parë pamjet nga kamerat e sigurisë.

- Advertisement -

Hetuesit kanë apeluar gjithashtu për informacion nga kushdo që mund të ketë qenë dëshmitar i ngjarjes. “Detektivët janë në kërkim të dëshmitarëve që dinë më shumë se si viktima përfundoi në ujë”, tha policia në një deklaratë.

ASD Piccardo Traversetolo, një ekip i kategorisë së 5-të në Itali, postoi një homazh për Gallanin në rrjetet sociale.

LEXONI GJITHASHTU:

Thëllëzat i ndryshuan jetën, fermeri u kurua me vezët e tyre dhe e ktheu në biznes

Gazetari: Basha do rikthehet, Rama ka ende një punë fundit për të


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Deputetja britanike: Radoiçiçi të ekstradohet në Kosovë, të përballet me drejtësinë

Deputetja britanike, Alicia Kearns, ka kërkuar që Milan Radoiçiçi të ekstradohet në Kosovë. Radoiçiçi dyshohet se qëndron prapa agresionit në veri të Kosovës më...

Vrasja e mësuesit në Francë, 6 adoleshentë dënohen për krimin makabër

Gjashtë adoleshentë janë dënuar në lidhje me ngjarjet që çuan në prerjen e kokës së mësuesit të tyre Samuel Paty në vitin 2020, në...

Tentoi t’u kalonte kufirin grek 4 emigrantëve, kapet 38-vjeçari nga Banglandeshi

Një 38-vjeçar nga Banglandeshi, banues në Kamzë është arrestuar pasi u kap nga policia e Gjirokastrës ndërsa tentoi t’u kalonte kufirin me Greqinë 4...

TË FUNDIT

Deputetja britanike: Radoiçiçi të ekstradohet në Kosovë, të përballet me drejtësinë

Deputetja britanike, Alicia Kearns, ka kërkuar që Milan Radoiçiçi të ekstradohet në Kosovë. Radoiçiçi dyshohet se qëndron prapa agresionit në veri të Kosovës më...

Vrasja e mësuesit në Francë, 6 adoleshentë dënohen për krimin makabër

Gjashtë adoleshentë janë dënuar në lidhje me ngjarjet që çuan në prerjen e kokës së mësuesit të tyre Samuel Paty në vitin 2020, në...

Tentoi t’u kalonte kufirin grek 4 emigrantëve, kapet 38-vjeçari nga Banglandeshi

Një 38-vjeçar nga Banglandeshi, banues në Kamzë është arrestuar pasi u kap nga policia e Gjirokastrës ndërsa tentoi t’u kalonte kufirin me Greqinë 4...

BBC: Kukësi, qyteti i parë i nominuar për çmimin Nobel

Lush Alida Ismailaj po ndihmonte një gazetare franceze të kalonte kufirin nga Shqipëria në Kosovë, kur një bombë shpërtheu aty pranë, duke spërkatur copëza...

Vjosa Osmani mbërrin në Katar, merr pjesë në Forumin e Dohas

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka udhëtuar për vizitë zyrtare në Doha të Katarit. Bëhet e ditur se Osmani nesër do të marrë pjesë në...


 
Sondazh

A mendoni se Serbia mund të provokojë sërish konflikt në Kosovë?
×