English

EKSKLUZIVE/ Video kur persona të maskuar djegin makinat e biznesmenit në Vlorë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Euronews ka mundur të sigurojë videon ekskluzive kur persona të maskuar i kanë vënë zjarrin automjeteve të biznesmenit në Vlorë, Zamir Kormuzi.

- Advertisement -

Nga pamjet dallohen qartë dy persona të cilët mbajnë në dorë dy shishe me lëndë djegëse teksa i afrohen mjeteve të parkuara në anë të rrugës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 1:53 të mëngjesit të së premtes në lagjen “24 Maji” të qytetit të Vlorës.

Pasi spërkasin më lëndën djegëse makinat, personat e maskuar u vënë zjarrin dhe largohen me shpejtësi nëpër errësirë.

Biznesmeni dyshon se zjarrvënie ka ndodhur për shkak të konkurencës së biznesve të tij.

Së bashku me makinat e biznesmetit Kormuzi janë djegur dhe automjetet e shtetasve me inicialet  D. S  dhe Y. I.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?