English

Flet hapur Kastro Zizo: Me 25 vite muzikë do isha i pasur, por s’kam bërë kompromise

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Këngëtari Kasto Zizo, i cili së fundmi është vlerësuar me çmimin “Artisti i Vitit” në New York dha një intervistë për “Good morning Albanians” ku tregoi mbi eksperiencën e tij 25-vjeçare.

- Advertisement -

Ai u shpreh se në gjithë këtë kohë do kishte pasur mundësi të ishte i pasur, por nuk ka bërë kompromise në muzikën e tij.

“Unë rrallëherë kam bërë kompromise dhe ato kompromise i kam bërë sepse të bësh artistin, jo në Shqipëri, se është bërë dhe pak klishe, por të bësh artistin nuk është e lehtë në asnjë vend. Çështja e Shqipërisë është feedback-u monetar,” – u shpreh Kastro Zizo.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×