English

Fundim Gjepali: Të pasurit vijnë pa portofol në restorant, nuk duan të paguajnë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Sharon Stone ka dhënë një intervistë të fundit për “InStyle”, ku në formën e një ankese ka zbuluar se në çdo tavolinë, edhe kur ka 15 veta të ftuar, ajo është personi që paguan. “Dal për darkë, me 15 persona në tavolinë dhe kush e merr faturën? Sigurisht unë. Dhe paguaj mbi 3000 dollarë gjithmonë, sa herë shkoj në një restorant”, u shpreh aktorja.

- Advertisement -

“Është shumë e shtrenjtë të jesh i famshëm”, shtoi më tej 65-vjeçarja. Stone ka pranuar se shumë nga shpenzimet e saj të shpeshta, përfshijnë blerjet e shtëpive të reja, pagesa për stafin e sigurisë, publicistin, grimierët dhe menaxherët.

Ndërkohë për pagesat e tavolinës, ka folur dhe shefi i kuzhinës Fundim Gjepali për emisionin “Good Morning Albanians”, në Euronews Albania.

Ai tha se ka njerëz të pasur dhe biznesmenë që vijnë pa portofol në restorant, pasi nuk duan të paguajnë.

“Të pasurit pa portofol. Njerëzit e njohur, bizneset nuk duan të paguajnë. Nuk janë mësuar të paguajnë. Ndodh ndonjëherë që nuk marrin as portofol me vete.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?