English

Gazetarja tregon se sa kushtojnë biletat për Ricky Martin dhe Enrique Iglesias

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

2 artistë ndërkombëtarë do të jenë në Tiranë këtë verë dhe me gjasa kjo do të jetë një verë që do të mbahet mend gjatë.

- Advertisement -

Lajmi u konfirmua fillimisht nga kryeministri Edi Rama dhe kryetari i Bashkisë Erion Veliaj të cilët, përmes një postimi në mediat sociale, zbuluan se Ricky do performojë në kryeqytet më 20 korrik.

Ndërkohë, gazetarja Iva Tiço në një intervistë për emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, tregoi se sa do të jenë çmimet e  biletave për këngëtarët.

“Ajo që unë pashë, është se ditën e parë kishte shume reposte.

Zona Silver është 62 euro.

Zona Bronz është 90 euro.

Zona Gold është 123 euro, që janë shitur.

Zona vip është 188 euro”- tha ajo.

 

 

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?