English

Greqi| Bashkëshorti lyen me benzinë gruan dhe i vë flakën në prani të fëmijëve

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një ngjarje e paimagjinueshme e dhunës në familje ka ndodhur në Greqi.

- Advertisement -

Mediat greke shkruajnë se ngjarja ka ndodhur në Zephyri, ku sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se një burrë ka lyer me benzinë bashkëshorten e tij dhe i ka vendosur flakën.

Sipas ERT, në banesën ku ndodhi ngjarja e rëndë ka pasur dhe përleshje fizike mes autorit dhe vëllait të bashkëshortes. E gjithë skena ndodhi në prani të fëmijëve të mitur.

Sulmuesi 53-vjeçar është arrestuar ndërsa 45-vjeçarja  dhe vëllai i saj janë dërguar me djegie të rënda në spital.

Ngjarja e paprecedentë është shënuar në një familje të komunitetit rom në këtë zonë.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?