English

Gruaja tentoi vetëvrasjen për shkak të dhunës, arrestohet 47-vjeçari në Tiranë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 47-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës me akuzën e shkaktimit të vetëvrasjes dhe dhunës në familje.

- Advertisement -

Policia bëri me dije se në pranga është vënë shtetasi G. L., 47 vjeç, banues në Tiranë.

Ky shtetas dyshohet se ka ushtruar dhunë të vazhdueshme ndaj bashkëshortes dhe vajzës së tyre, dhe për shkak të dhunës, bashkëshortja ka konsumuar fostoksinë.

Ajo ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?