ervin karamuco

Karamuço: Beleri prej kohësh me dosje penale. Ja hetimet që u hapën mbi të

Eksperti Ervin Karamuço tha për Euronews Albani se Fredi Beleri, kandidati i koalicionit “Bashkë fitojmë” prej kohësh ka pasur dosje penale. “Hetimi...

Pedagogu i kriminalistikes: 1 milion kamera, Elbasani problem por Tirana….

Pedagogu Ervin Karamuço është shprehur se janë rreth 1 milion kamera të vendosura në të gjithë territorin e republikës së Shqipërisë. I...

‘Si u zbërthyen nënë e bir që vidhnin banesat në Tiranë’, Karamuço: Ata u përgjuan

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço zbuloi për emisionin ‘Revieë’ në Euroneës Albania se si policia zbuloi vjedhjet që kishte bërë pastruesja Rozeta...

Iu gjetën 400 mijë euro në banesë, taktikat që përdorte pastruesja për të vjedhur

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, ka përshëndetur punën e policisë në lidhje me zbulimin e vjedhjeve që ka bërë pastruesja Rozeta së...

Eksperti: Sasia e kapur s’e ka bindur DEA-n, kontrolle të tjera në Portin e Durrësit

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço deklaroi se sasia prej 33.5 kg kokainë e kapur në një kontejner në Portin e Durrësit...

Drogën e kanë kaluar edhe me skulptura, thotë Ervin Karamuço

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço thotë se Kolumbia ka shkencëtarë të cilët e kthejnë kokainën në qymyr dhe skulpturë. Në emisionin "Review"...