English

Grupi parlamentar i PS- Sekretariatit të Etikës: Të përjashtohen Bardhi dhe Noka

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Veprimet në seancën plenare të së hënës dhe veprimet sot në Komisionin e Medias kanë bërë që grupi parlamentar i PS të depozitojë në sekretariatin e etikes një kërkesë për përjashtimin e Gazment Bardhit dhe Flamur Nokës.

- Advertisement -

Kujtojmë se paraditen e kësaj të mërkure gjatë mbledhjes së Komisionit të Medias, Noka dhe Bardhi patën përplasje me demokraten Flutura Açka.

Bardhi dhe Noka i kërkuan Açkës të ndërpresë komisionin dhe “mos t’i shërbejë Edi Ramës”, madjeata tentuan t’i heqin edhe mikrofonin.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?