Habit trajnerja e palestrës: Më thonë dua të humb 30 kg se do shkoj për pushime

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Trajnerja e palestrës, Igra Rapollari tregoi një rast kur një person i tha se donte të binte nga pesha me 30 kg, pasi do shkonte me pushime.

Në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, Rapollari u shpreh se nuk merr përsipër raste të tilla.

Sipas saj, nuk duhet të mbash dietë nëse frekuenton palestrën, por regjim ushqimor.

- Advertisement -

“Mua më kanë thënë në maj, unë në korrik do iki me pushime, dua të heq 30 kg. Nuk je për mua, nuk t’i heq dot. Jo se nuk ia heq dot, unë e shkatërroj atë person, nuk mundem ta bëj dot. Unë kështu kam punuar. Është normale me stërvitje dhe me regjim ushqimor.

Do hajë edhe çokollatën, do i hajë të gjitha, sepse nuk mund të bëj dot programin stërvitor n ë momentin që ai mban dietë. Më kanë ardhur edhe me një banane, më kanë ardhur dhe  me një çokollatë, pa ngrënë fare dhe kanë qenë në gjendje të fikti. Çfarë mund t’i bëj atij personi?”, theksoi ajo.

 
LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Ylli Manjani: Ramës duhet t’i nisë dosja si Saimir Tahirit, ja indiciet

Juristi Ylli Manjani bëri thirrje që SPAK të nisë hetimet ndaj kryeministrit Edi Rama lidhur me përfshirjen e tij në aktakuzën ndaj ish-zyrtarit të...

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS: Duan të heqin Edi Ramën

Deputeti i Partisë Socialiste Etjen Xhafaj tha në emisionin Now në Euronews Albania se zhurma që po bëhet lidhur me çështjen e ish-zyrtarit të...

Manjani ja plas të qeshurës me Spahiun: Politikanë kujdes si silleni me të dashurat

Sipas juristit Kreshnik Spahiu politikanët duhet të tregojnë më shumë kujdes si sillen me të dashurat sesa me gruan. Në një intervistë për “Now me...

TË FUNDIT

Ylli Manjani: Ramës duhet t’i nisë dosja si Saimir Tahirit, ja indiciet

Juristi Ylli Manjani bëri thirrje që SPAK të nisë hetimet ndaj kryeministrit Edi Rama lidhur me përfshirjen e tij në aktakuzën ndaj ish-zyrtarit të...

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS: Duan të heqin Edi Ramën

Deputeti i Partisë Socialiste Etjen Xhafaj tha në emisionin Now në Euronews Albania se zhurma që po bëhet lidhur me çështjen e ish-zyrtarit të...

Manjani ja plas të qeshurës me Spahiun: Politikanë kujdes si silleni me të dashurat

Sipas juristit Kreshnik Spahiu politikanët duhet të tregojnë më shumë kujdes si sillen me të dashurat sesa me gruan. Në një intervistë për “Now me...

Spahiu: Si e ndihmoi ish e dashura e shefit të FBI Edi Ramën dhe që askush s’e thotë

Juristi Kreshnik Spahiu tha në emisionin Now në Euronews Albania se Allison Guerriero, ish e dashura që denoncoi ish-zyrtarin e FBI Charles Mcgonigal, me...

McGonigal| Spahiu: U godit i përkëdheluri i Perëndimit, Rama dëshmitar në SHBA

Juristi Kreshnik Spahiu tha në “Now me Erla Mëhillin” se deklarata e ish-të dashurës së McGonigal,  Allison Guerriero nuk ka vlera juridike, por politike. Në...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×