“I bie fyellit në 1 vrimë”, Arjan Çani përplaset me Flamur Nokën

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Situata në PD është kthyer temë debati mes Arjan Çanit dhe Flamur Nokës në studion e emisionit “Now” në Euronews Albania.

Çani është shprehur se njerëzit kanë nevojë për një lider të fortë ndërsa Noka i është përgjigjur se në vendin tonë është futur kultura e mercenarizmit.

Pjesë nga debati:

- Advertisement -

Çani: Njerëzit kanë nevojë për një njeri të fortë.

Noka: Në një vend ku perandoria Osmane ka futur kulturën e mercenarizmit, gjejnë mercenarë.

Çani: Me gjithë këto mëkate që thoni ju, Ramsi numëron sërish 800 mijë vota.

Noka: Të blera. Fakti që Ramsi bëri gjithçka të përjashtojë opozitën nga zgjedhjet, tregon se ai e di shumë mirë situatën.

Çani: Unë mund të vazhdojë t’i bie fyllit me një vrimë përderisa vrima është bos dhe nuk është mbushur.

LEXONI GJITHASHTU: 

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

The end| Grabitën mallra me vlerë mbi 700 mijë lekë, arrestohen dy të rinjtë

Dy të rinj janë arrestuar për grabitjen me dhunë të disa ditëve më parë të një personi. Ata morën dy pako me këpucë dhe...

Transportonin emigrantë të paligjshëm nga India, përfundojnë në pranga dy persona

Dy persona të cilët transportonin emigrantë të paligjshëm nga India kundrejt pagesave janë arrestuar këtë të shtunë nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Malësi...

SHBA do ta furnizojë Ukrainën me raketa me rreze të gjatë

Presidenti amerikan, Joe Biden, planifikon të dërgojë në Ukrainë raketa me rreze të gjatë, për t’i ndihmuar Kievit në kundërofensivën kundër ushtrisë ruse, kanë...

TË FUNDIT

The end| Grabitën mallra me vlerë mbi 700 mijë lekë, arrestohen dy të rinjtë

Dy të rinj janë arrestuar për grabitjen me dhunë të disa ditëve më parë të një personi. Ata morën dy pako me këpucë dhe...

Transportonin emigrantë të paligjshëm nga India, përfundojnë në pranga dy persona

Dy persona të cilët transportonin emigrantë të paligjshëm nga India kundrejt pagesave janë arrestuar këtë të shtunë nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Malësi...

SHBA do ta furnizojë Ukrainën me raketa me rreze të gjatë

Presidenti amerikan, Joe Biden, planifikon të dërgojë në Ukrainë raketa me rreze të gjatë, për t’i ndihmuar Kievit në kundërofensivën kundër ushtrisë ruse, kanë...

Pretendonin se ishin Inuit për të përfituar fonde, 3 gratë akuzohen për mashtrim

Tre gra në Kanada janë akuzuar penalisht pasi dyshohet se pretendojnë se janë Inuit për të marrë përfitime nga organizatat indigjene. Sipas policisë, dy...

Rishi Sunak diskuton të ndërmarrë masa më të rrepta kundër duhanit

Kryeministri britanik Rishi Sunak po mendon të prezantojë disa nga masat më të ashpra kundër pirjes së duhanit në botë për të parandaluar që...Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×